Przejdź do treści

Aktualności / Niezwykłe trunki i smakowite jedzenie

31.07.2021

Unikalne gatunki i mieszanki smakowe, mieniące się w słońcu różnymi kolorami trunki oraz nęcąca zmysły piana i zapach chmielu, kuszą odwiedzających strefę piw kraftowych. Z kolei na łasuchów czekają przepyszne smakołyki w strefie food trucków.

Craft Beer Zone - to oferta skierowana zdecydowanie do osób dorosłych. Jeśli marzy się Wam chwila odpoczynku w portowym klimacie i przy dobrym piwie, to jest właśnie miejsce, które warto odwiedzić. To tutaj można skosztować piw, których smak może was zaskoczyć. Złociste lagery, ciemne pszeniczniaki, charakterne portery i wiele innych czekają na amatorów chmielowego napoju. Najwyższej jakości surowce, poszanowanie tradycyjnych metod warzenia oraz intrygujące kompozycje smakowe sprawiają, że odpoczynek od masy wrażeń podczas Żagli 2021 jest czystą przyjemnością.

Zapachy z całego świata unoszą się z kolei w strefie food trucków. Jeśli podczas długich wojaży po nabrzeżach poczujecie się głodni, to jest to Wasz obowiązkowy przystanek. Na pewno skuszą Was przyprawne aromaty i zapach smażonego mięsa. Znajdzie się również coś dla osób lubiących kuchnię wegetariańską i słodkości.

 

Niezwykłe trunki i smakowite jedzenie
  • Partner technologiczny
  • Partner
  • Organizatorzy
  • Partner medialny